Česká mincovna Dukát Vznik ČSR Martinská deklarace proof 3,49 g

papírové etue
Provedení
proof

• , zakoupeno v Česká mincovna

Este je tovar na sklade,tak nevahajte lebo o 5 rokov bude cena moc vysoka.Velmi vyhodna investicia do buducna.Ja mam 3 ks,lepsie povedane 3 kompletne sady 5 ks dukatov + 3 etue.

• , zakoupeno v Česká mincovna

• spokojnost s ČM čosa nedá porovnat i Kremnicou !
  • , zakoupeno v Česká mincovna

Narodil se mi pravnuk a chtěla jsem pro něho něco památečního,ke 100letům republiky,jiný druh už nebyl tak jsem objednala tento,jsem spokojená je to hodnotný dárek v mezích mých možností,je mě 80 let.

Druh
Balení
papírové etue
Provedení
proof

Investujte do Dukát Vznik ČSR - Martinská deklarace proof a zajistěte se na stáří.

• , zakoupeno v Česká mincovna

• spokojnost s ČM čosa nedá porovnat i Kremnicou !

• Krásný a kvalitní výrobek

Vše rychle vyřízeno a dodáno do výdejního místa.

• , zakoupeno v Česká mincovna

Mince, medaile může být krásná, líbivá, zajímavá, povedená. Je to umělecké dílo. O této serii k 100.výročí vzniku republiky, se to bohužel říci absolutně nedá.... :-(

• , zakoupeno v Česká mincovna

• využití jedné z funkcí peněz - poklad
  • , zakoupeno v Česká mincovna

Nakupuji produkty s návazností na výročí vzniku republiky